UpCircle Peptide Serum with Upcycled Custard Apple + Blood Orange 30 ML
UpCircle Peptide Serum met Geüpcyclede Vruchtananas + Bloedsinaasappel levert klinisch bewezen resultaten voor een elastischere, stralendere huid. Na uitgebreide tests is aangetoond dat deze krachtige formule de huidelasticiteit met een indrukwekkende 29% verbetert in slechts 14 dagen bij gebruik 's ochtends en 's avonds.
UpCircle Peptide Serum with Upcycled Custard Apple + Blood Orange 30 ML
UpCircle Peptide Serum met Geüpcyclede Vruchtananas + Bloedsinaasappel levert klinisch bewezen resultaten voor een elastischere, stralendere huid. Na uitgebreide tests is aangetoond dat deze krachtige formule de huidelasticiteit met een indrukwekkende 29% verbetert in slechts 14 dagen bij gebruik 's ochtends en 's avonds.
- Bevat peptiden om collageenproductie te stimuleren en huidstevigheid te verbeteren
- Bevat niacinamide en vitamine C voor het ophelderen en egaliseren van de huidtint
- Bevat geüpcyclede vruchtananas met hydraterende, antioxidant en antimicrobiële voordelen
- Verrijkt met bloedsinaasappelwater om de huid op te helderen en littekens te helpen genezen
- Geschikt voor alle huidtypes, inclusief de gevoelige huid
De innovatieve formule benut de kracht van geüpcycled vruchtananasextract uit de voedingsindustrie, zorgt voor hydratatie terwijl het vroegtijdige veroudering voorkomt en irritatie verzacht. De toevoeging van bloedsinaasappelwater biedt regeneratieve eigenschappen om littekens te helpen genezen terwijl je teint wordt opgehelderd. Dermatologisch goedgekeurd en zacht genoeg voor de gevoelige huid, belichaamt dit serum de UpCircle Belofte—veganistisch, duurzaam en dierproefvrij, verpakt in een elegante glazen fles.
| UpCircle Peptide Serum with Upcycled Custard Apple + Blood Orange 30 ML | ||
|---|---|---|
| Inhoud | 60 ml | |
| Land van herkomst | EU/Non-EU | |
| Ingrediënten | 93% NATUURLIJKE INGREDIËNTEN: Aqua (Water), Citrus Sinensis (Sinaasappel) Fruitextract, Niacinamide, Pentyleenglycol, Annona Cherimola (Custardappel) Fruitextract, 3-O-Ethyl Ascorbinezuur, Tripeptide-1, Dextran, Diutaungom, Tocoferol, Butyleenglycol, Natriumdehydroacetaat, Kaliumsorbaat, Natriumcitraat, Citroenzuur, Fenylpropanol, Benzylalcohol, Ethylhexylglycerine. | |
| Allergenen informatie | - | |
| Toepassing | Breng een paar druppels aan op uw vingertoppen en masseer in de huid. Gebruik na het reinigen en tonifiëren en vóór het hydrateren. We raden aan om het te gebruiken nadat u een dunne laag toner op uw gezicht heeft gespoten om de huid voor te bereiden. | |
| Extra Informatie | - | |
| Waarschuwingen | - | |
| Bewaaradvies | - | |
| Portie | Portie per Verpakking | - | |



















